Toggle navigation Tuvidi
Close navigation

Tuvidi @ Facebook

Estera DEVELOPMENT

Estera DEVELOPMENT

Par projektu

"Tuvidi" ir jauns daudzdzīvokļu projekts Baložos. Moderni un pārdomāti divu un trīs istabu dzīvokļi pāriem, ģimenēm ar bērniem un visiem tiem, kas vēlas dzīvot tuvāk dabai un vienlaikus būt tikai 20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra.

Projektā ietilpst divas blakus esošas dzīvokļu ēkas, kuras no ziemeļu puses ieskauj bagātīgs priežu mežs, kur var doties dabas ieskautās pastaigās, ļaut izskrieties mājas mīlulim vai baudīt meža veltes. “Tuvidi” būs īstā vieta ģimenēm ar bērniem, jo blakus atrodas skola un bērnudārzs. “Tuvidi” iedzīvotājiem būs pieejama ikdienā nepieciešamā infrastruktūra – izglītības iestādes, bibliotēka, kultūras nams, kā arī dažu minūšu gājiena attālumā esošie pārtikas un sadzīves preču veikali un kafejnīcas. Baložus ar Rīgas pilsētu savieno ērta sabiedriskā transporta sistēma. Regulāri kursē Rīgas satiksmes autobusi un mikroautobusi.

Attīstītāji“Tuvidi” attīstītājs ir “Estera Development”, kas veiksmīgi attīstījis savu pirmo jauno projektu Latvijā – “Liepziedi”. “Estera Development” īpašnieki ir Igaunijas uzņēmēji Aadu Oja un Ülo Adamson, kuri Latvijas nekustamā īpašuma tirgū ievieš Igaunijas standartus un kvalitāti par patērētājiem pieejamām cenām.

Attīstītāju vīzija ir radīt modernu dzīvesvietu, fokusējoties uz augstu funkcionalitāti, pirmklasīgu dizainu un lielisku energoefektivitāti, kas nodrošina zemus komunālos maksājumus.

www.estera.lv