Toggle navigation Tuvidi
Close navigation

Tuvidi @ Facebook

Estera DEVELOPMENT

Estera DEVELOPMENT

Par projektu

"Tuvidi" ir jauns daudzdzīvokļu projekts Baložos. Moderni un pārdomāti divu un trīs istabu dzīvokļi pāriem, ģimenēm ar bērniem un visiem tiem, kas vēlas dzīvot tuvāk dabai un vienlaikus būt tikai 20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra.

Projektā ietilpst divas blakus esošas dzīvokļu ēkas, kuras no ziemeļu puses ieskauj bagātīgs priežu mežs, kur var doties dabas ieskautās pastaigās, ļaut izskrieties mājas mīlulim vai baudīt meža veltes. “Tuvidi” būs īstā vieta ģimenēm ar bērniem, jo blakus atrodas skola un bērnudārzs. “Tuvidi” iedzīvotājiem būs pieejama ikdienā nepieciešamā infrastruktūra – izglītības iestādes, bibliotēka, kultūras nams, kā arī dažu minūšu gājiena attālumā esošie pārtikas un sadzīves preču veikali un kafejnīcas. Baložus ar Rīgas pilsētu savieno ērta sabiedriskā transporta sistēma. Regulāri kursē Rīgas satiksmes autobusi un mikroautobusi.

Priekšrocības

 

 

Dzīvokļu ēkām ir pieci stāvi, kuros iekārtoti divu un trīs istabu dzīvokļi. Katra dzīvokļa priekšrocība ir lielie balkoni/ terases, kuru platums pārsniedz 7 m. Baudīt ikrīta kafiju, īstenot sapni par dārzniecību, sarīkot vakariņas ģimenei vai draugiem svaigā gaisā, izgreznot balkonu ar svētku dekoriem – to visu ļaus īsteno balkona/ terases platība. Balkoni/ terases atrodas ēku dienvidu pusē, no kuras dzīvokļos ieplūst dienas gaisma un saules stari, padarot ikdienu "Tuvidi" dzīvokļos vēl mājīgāku.

“Tuvidi” dzīvokļi būs lieliska izvēle tiem, kas vēlas apvienot darbu drūzmainajā galvaspilsētā ar dzīvi pie dabas. Tā būs īstā vieta aktīviem cilvēkiem – tiem, kuri ikdienā iecienījuši izbraucienus ar velosipēdu, skriešanu, nūjošanu un citas aktivitātes svaigā gaisā. Ģimenēm ar bērniem vai tiem, kuri plāno ģimenes pieaugumu, – blakus atrodas bērnudārzs un vidusskola.