Toggle navigation Tuvidi
Close navigation

Tuvidi @ Facebook

Estera DEVELOPMENT

Estera DEVELOPMENT

Ziņas

12. septembrī nāc uz Atvērto durvju dienu!

12. septembrī nāc uz Atvērto durvju dienu!

Jaunā dzīvokļu projekta Tuvidi attīstītājs Estera Development un uzņēmums Arco Real Estate aicina uz Atvērto durvju dienu ceturtdien, 12. septembrī, no plkst. 16.00 līdz 20.00. Atvērto durvju dienā kopā ar Arco Real Estate nekustamo īpašumu aģentēm apskati pēdējos pārdošanā pieejamos dzīvokļus.

Īpašais rudens piedāvājums no Estera Development!
Ņemot vērā Tuvidu Vasaras akcijas lielo pieprasījumu, Estera Development arī rudenī klientiem sagatavojis īpaši draudzīgu piedāvājumu. No septembra Tev ir iespēja iegādāties divu vai trīs istabu dzīvokli Tuvidos ar iebūvētu virtuvi un sadzīves tehniku, sākot no 81 500€.

Virtuves zonu veidos iebūvētas virtuves mēbeles un jau uzstādīta sadzīves tehnika - ledusskapis, cepeškrāsns, indukcijas plīts, tvaika nosūcējs un trauku mazgājamā mašīna. Tev ir iespēja izvēlēties savai gaumei un vēlmēm atbilstošāko – tumšu antracīta krāsas vai gaišu smilškrāsas virtuves iekārtu. Dzīvokļus, tostarp jauno divu istabu dzīvokli ar iebūvētu virtuvi un tehniku apskati Atvērto durvju dienā.

Šobrīd pārdošanā pieejami pēdējie 15 dzīvokļi ar vairāk nekā 8 kvadrātmetrus plašām terasēm, no kurām paveras skats uz krāšņiem ik vakara saulrietiem. Nāc ciemos, apskati dzīvokļus klātienē un pievienojies draudzīgo Tuvidu iedzīvotāju komūnai! Tuvidus par savu mājvietu sauc vairāk kā 50 jaunās ģimenes, pāri, seniori un tie, kuri izlēmuši dzīvot mūsdienīgā mājoklī tuvāk dabai. Iedzīvotāju loku papildina viņu mājas mīluļi – rotaļīgi suņi un kaķi.

Tuvidu “pagalmā” ir priežu mežs, kurā visu cauru gadu nodoties sportiskām aktivitātēm un vairot dzīvesprieku sev, tuvajiem un mājas mīlulim.

Nepalaid garām iespēju - nāc uz Atvērto durvju dienu, apskati pēdējos Tuvidu dzīvokļus, uzdod visus interesējošos jautājumus Arco Real Estate nekustamo īpašumu aģentēm un izvēlies savu jauno dzīvokli!