Toggle navigation Tuvidi
Close navigation

Tuvidi @ Facebook

Estera DEVELOPMENT

Estera DEVELOPMENT

Ziņas

Atvērto durvju diena Tuvidos - tiekamies 27. aprīlī!

Atvērto durvju diena Tuvidos - tiekamies 27. aprīlī!

Ja meklē jaunu, mūsdienīgu mājokli, tad sestdien, 27. aprīlī, no plkst. 11.00 līdz 16.00 dodies uz Atvērto durvju dienas festivālu jaunajā dzīvokļu projektā Tuvidi.

Atvērto durvju dienas festivālā kopā ar Arco Real Estate  nekustamo īpašumu aģentiem Tev būs iespēja apskatīties un izvēlēties kādu no brīvajiem dzīvokļiem. Šobrīd pieejami pēdējie divu un trīs istabu dzīvokļi ar vairāk kā 8 kvadrātmetrus plašiem balkoniem/terasēm, uz kuriem kopā ar ģimeni un draugiem varēsi pilnvērtīgi izbaudīt saulaino pavasari.

Pasākumā līdzdarbosies apsaimniekošanas uzņēmums “Civinity” un sadarbības banku pārstāvji, kuriem varēsi uzdot interesējošos jautājumus par hipotekārās kreditēšanas iespējām, kā arī par ALTUM mājokļu garantiju programmu ģimenēm ar bērniem un atbalstu jaunajiem speciālistiem.

Ikviens atvērto durvju dienas apmeklētājs, kurš līdz šī gada 17. maijam rezervēs dzīvokli Tuvidos, noslēdzot līgumu un veicot rezervācijas apmaksu, no attīstītāja Estera Development saņems 300 eiro vērtu dāvanu karti pirkumam veikalu tīklā Sportland ! Izvēloties savām vēlmēm atbilstošu inventāru, jaunie Tuvidu iedzīvotāji varēs paplašināt brīvā laika pavadīšanas iespējas un pilnvērtīgāk izbaudīt apkārtnes priekšrocības.

Ja, pirms Atvērto durvju dienas apmeklējuma, esi nolēmis sakopt Latviju un piedalīties Lielajā talkā , aicinām jau no plkst. 9.00 pievienoties esošajiem Tuvidu iedzīvotājiem, lai iepazītu topošos kaimiņus un kopīgiem spēkiem sakoptu ēkām blakus esošo mežu.

No plkst. 13.00 par pasākuma “garšu” parūpēsies “Burgeru māja Lielais Kristaps” . Aicinām pēc vai pirms Tava jaunā dzīvokļa apskates iegādāties un nobaudīt gardos burgerus.

Tuvidi ir dzīvesvieta tiem, kuriem ikdienā ir būtiska dabas klātesamība un vienlaikus svarīgs Rīgas centra tuvums. Iedzīvotājiem pieejams viss ikdienā nepieciešamais – blakus atrodas Baložu vidusskola un bērnudārzs, pāris minūšu gājiena attālumā ir pārtikas un sadzīves preču veikali, sabiedriskā transporta pieturvieta, bibliotēka un kultūras nams. Baložu pilsētas teritorijā ir daudz priežu meži, kuros doties garās pastaigās, nodoties aktīvajai atpūtai svaigā gaisā, izvest pastaigā savu četrkājaino draugu un baudīt meža veltes. Atvērto durvju dienā izvēlies savu jauno dzīvokli un pievienojies Tuvidu iedzīvotāju pulciņam!

Gaidīsim ikvienu, gan mazu, gan lielu, Tuvidu Atvērto durvju dienas festivālā 27. aprīlī!

Informējam, ka Atvērto durvju dienā tiks fotografēts. Pasākuma laikā uzņemtie foto materiāli tiks izmantoti publicitātes un mārketinga vajadzībām.