Toggle navigation Tuvidi
Close navigation

Tuvidi @ Facebook

Estera DEVELOPMENT

Estera DEVELOPMENT

Ziņas

Ceļš uz mājām – no darba Rīgas centrā uz mierpilno ģimenes idilli Baložos

Ceļš uz mājām – no darba Rīgas centrā uz mierpilno ģimenes idilli Baložos

Tuvidi ir jauns dzīvokļu projekts 20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra. Projekta attīstītājam, Estera Development, ir svarīgi izzināt vietējo iedzīvotāju domas par to, kā ir dzīvot Baložos un cik ērti nepieciešamības gadījumā ir sasniedzams galvaspilsētas centrs. Tādēļ uzrunājām Ingu un Normundu, kuri ikdienā mēro ceļu no Baložiem uz Rīgu.

Inga un Normunds Baložos dzīvo divus gadus – no brīža, kad piedzima dēliņš Marts. Pierīgas miers un ģimenei draudzīga apkārtne, par kuru pozitīvas atsauksmes viņi guva no ģimenes draugiem, bija noteicošie faktori, pieņemot lēmumu par jauno dzīvesvietu. Jau izdzirdot, ka jautājums saistīts ar mājupceļu, Inga norādīja, lai atbild Normunds, jo viņa savu ikdienu pagaidām, kamēr nav atsākusi darba gaitas, bauda tepat Baložos kopā ar dēliņu. Ingas ikdienas maršruti – pastaigas pa iemītajām meža takām un piemājas veikalu apmeklējums pirmās nepieciešamības preču iegādei.

„Aktīvais braucējs” ģimenē ir Normunds, kurš katru darbdienas rītu ar automašīnu dodas uz savu darba vietu Rīgas centrā. Normunds stāsta, ka par tādu patīkamu ikdienas rutīnu varētu saukt ceļu no mājām uz darbu, jo no rīta ir neliels laika sprīdis, kurā sakoncentrēt domas un pārcilāt galvā dienā paveicamos darbus. Ceļā uz darbu Normunds neko nemainītu, jo tas ir viņa mazais ikrīta rituāls, lai sagatavotos produktīvai darba dienai.

„Darbdienu vakaros vienmēr saņemu zvanu no Normunda, kurš mājupceļā paziņo, kad viņš ir pie „Baložu pagrieziena”. Tas nozīmē – tūliņ būšu mājās. Parasti mēs ar dēliņu sagaidām Normundu uz vakariņām, pēc kurām visi kopā dodamies kādā garākā vakara pastaigā. Starp citu, Marts ir sajūsmā par „Baložu vardi”*, tādēļ tas ir mūsu ikvakara pastaigas pieturpunkts”, stāsta Inga.Arī tev ir iespēja izbaudīt Pierīgas mieru un ģimenei draudzīgo vidi, dzīvojot Tuvidos.


*Baložu pilsētas piemineklis vardes formā.