Toggle navigation Tuvidi
Close navigation

Tuvidi @ Facebook

Estera DEVELOPMENT

Estera DEVELOPMENT

Ziņas

Dzīvo starp sev līdzīgi domājošiem!

Dzīvo starp sev līdzīgi domājošiem!

Izvēloties dzīvot daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā, svarīgi apzināties to, kādi būs cilvēki, kas dzīvos tev līdzās – tavi kaimiņi. Kaimiņu būšana ir svarīga daudzdzīvokļu māju iedzīvotāju ikdienas sastāvdaļa. Ir tik patīkami un vienlaikus vērtīgi dzīvot starp sev līdzīgi domājošiem, kuriem aktuāli tie paši vai līdzīga rakstura jautājumi, kā piemēram, kad ir īstais laiks, lai uz balkona iekārotu sakņu dārziņu, kurā bērnu dārzā laist savu mazo atvasi vai pie kura veterinārārsta vest četrkājaino draugu.

Tas var nozīmēt arī izpalīdzēšanu visdažādākajās situācijās, vaicājot kaimiņam pēc palīdzīgas rokas vai informējot par nejauši atstātu ieslēgtu auto apgaismojumu. Kaimiņus var lūgt palīdzēt dabūt mājās savu kaķi, kurš aizgājis gozēties saulītē uz kaimiņu balkona vai palūdzot izvest pastaigā suni, pašam dodoties ilgākā atpūtas braucienā. Uzticami kaimiņi rada arī drošības sajūtu, jo visdažādākajās situācijās, kad nepieciešama palīdzība, tu zini, ka būs kāds, pie kura vērsties pēc atbalsta.
Jaunajā dzīvokļu projektā Tuvidi, Baložos, aptuveni 70% dzīvokļu jau izpārdoti un tos apdzīvo draudzīgi un izpalīdzīgi iedzīvotāji, kuri kopīgi radījuši pozitīvu komūnas sajūtu. Tuvidu trīs istabu dzīvokļus par savu jauno mājvietu izvēlējušās ģimenes ar bērniem, tie, kuri ir bērniņa gaidībās vai tikai plāno ģimenes pieaugumu, kā arī cilvēki, kuri iecienījuši dzīvi plašākās telpās – tā, lai vietas pietiek visam. Divu istabu dzīvokļus izvēlējušies dabas, aktīvās atpūtas un miera cienītāji, kuri no drūzmainā Rīgas centra izlēmuši pārcelties uz zaļo Pierīgas pilsētu Baložiem, lai tajā pilnvērtīgi izbaudītu apkārtnes priekšrocības.

Draudzīgā kaimiņu gaisotne īpaši bija jūtama Tuvidu Atvērto durvju dienas festivālā, kurā iedzīvotāji kopīgi stādīja ziedošus krūmus, talkoja blakus esošajā mežā un pēc tam vienojās kopīgā atpūtā pēc labi padarītā darba.
Tā ir liela vērtība dzīvot starp sev līdzīgi domājošiem, starp tiem, kurus var saukt par savējiem. Arī Tu vari dzīvot vietā, kurā kaimiņi sniedz palīdzīgu roku un dod noderīgus padomus. Vietā, kurā bērni droši dodas uz bērnu laukumiņu kopā spēlēties un kaimiņi tiekas, lai kopīgi dotos pastaigās ar saviem četrkājainajiem draugiem. Pievienojies Tuvidu iedzīvotāju saimei, izvēlies savas jaunās mājas Tuvidos!