Toggle navigation Tuvidi
Close navigation

Tuvidi @ Facebook

Estera DEVELOPMENT

Estera DEVELOPMENT

Ziņas

Mūsdienīgs mājoklis, kuru vari atļauties - dzīvo Tuvidos!

Mūsdienīgs mājoklis, kuru vari atļauties - dzīvo Tuvidos!

Ja Tev ikdienā ir svarīgs Rīgas centra tuvums, taču tikpat svarīga ir dabas klātesamība un miers, tad Tuvidi ir dzīvesvieta Tev un Tavai ģimenei! Pie mums vēl pieejami 34 divu un trīs istabu dzīvokļi ar plašiem balkoniem/ terasēm, atliek vien izvēlēties savējo.

Aptuveni puse no jaunajiem Tuvidu iedzīvotājiem ir jaunās ģimenes ar bērniem, kā arī pāri, kuriem gaidāms ģimenes pieaugums. Viņi par savām jaunajām mājvietām izvēlējušies trīs istabu dzīvokļus, jau savlaicīgi padomājot par telpu savai mazajai atvasei. Dzīvokļiem ir mūsdienīgs un efektīvs plānojums - vietas pietiks visiem, arī četrkājainie draugi jūtas ērti jaunajās dzīvesvietās.

Divu istabu dzīvokļus lielākoties izvēlējušies dabu mīloši, sportiski aktīvi cilvēki, kuriem ikdienā svarīgi aizbēgt no pilsētas burzmas. Pārvācoties uz jauno mājokli, līdzi paņemts velosipēds, kurš šobrīd "gaida" sezonas atsākšanos. Tikmēr tiek baudītas ziemas priekšrocības, slēpojot mežā vai dodoties sniegotās pastaigās. Kā jauni un aktīvi cilvēki, tā arī seniori par savu dzīvesvietu izvēlējušies Tuvidus. Te ir daba, veikali, kultūras iestādes, kafejnīcas un pavisam tuvu arī Rīgas centrs, uz kuru doties apciemot mazbērnus. 

Lielākā daļa Tuvidu dzīvokļu iegādāti, izmantojot kādu no Altum atbalsta programmām. Nekustamo īpašumu aģentes norāda, ka dzīvokļu iegādei aktīvi tiek izmantotas gan garantijas jaunajiem speciālistiem, gan ģimenēm ar bērniem līdz 23 gadu vecumam. Izvēlies savu jauno dzīvokli un pievienojies Tuvidu iedzīvotājiem.

Šobrīd pārdošanā vēl pieejami divu un trīs istabu dzīvokļi platībās no 57 līdz 74 kvadrātmetriem. Divu istabu dzīvokļi par 74 500 eiro, savukārt trīs istabu dzīvokļi - sākot no 88 500 eiro. Izvēlies mūsdienīgu mājokli par pieejamu cenu, piesakies konsultācijai un apskati dzīvokļus klātienē!
Uz tikšanos Tuvidos!