Toggle navigation Tuvidi
Close navigation

Tuvidi @ Facebook

Estera DEVELOPMENT

Estera DEVELOPMENT

Ziņas

Nāc ciemos un izvēlies savu jauno dzīvokli!

Nāc ciemos un izvēlies savu jauno dzīvokli!

Nekustamo īpašumu attīstītājs Estera Development un uzņēmums Arco Real Estate aicina ciemos uz Tuvidiem, kur kopā ar nekustamo īpašumu aģentēm tev būs iespēja apskatīt un izvēlēties kādu no mājīgajiem divu un trīs istabu dzīvokļiem.

Lielāko daļu Tuvidu dzīvokļu jau apdzīvo atsaucīgi, izpalīdzīgi iedzīvotāji un tu vēl vari pagūt pievienoties draudzīgo kaimiņu pulkam. Turklāt, ja no 1.06. līdz 24.06. rezervēsi dzīvokli Tuvidos, no attīstītāja Estera Development saņemsi IKEA dāvanu karti 500 € vērtībā sava jaunā mājokļa iekārtošanai.*

Nāc ciemos un izvēlies savu dzīvokli Tuvidos:

1.jūnijā
11.00 - 14.00

7. un 18. jūnijā
17.00 - 20.00
  

*Dāvanu karti pēc pirkuma līguma noslēgšanas un pilnas apmaksas veikšanas saņems tie, kuri no 1.06. līdz 24.06. būs noslēguši rezervācijas līgumu un veikuši rezervācijas apmaksu.

 

Trīs istabu dzīvokļu piedāvājums:

Jaunajā projektā "Tuvidi" šobrīd ir vieni no pieejamākajiem trīs istabu dzīvokļiem Rīgā un tās apkārtnē. Ar ko šie dzīvokļi ir īpaši? Šie dzīvokļi būs lielisks risinājums tiem, kuriem budžets ļauj iegādāties divu istabu dzīvokli, taču funkcionalitātes ziņā nepieciešamas trīs istabas. Šie trīs istabu dzīvokļi atrodas Tuvidu ceturtajā stāvā un katru no tiem papildina ~9 kvadrātmetrus plaša terase. 

Dzīvokļa plānojumu veido divas guļamistabas, dzīvojamā istaba, kas apvienota ar virtuves zonu, un vannas istaba, kas aprīkota ar kvalitatīvu santehniku - vannu, izlietni, podu, nepieciešamajiem ūdens maisītājiem un elektriskajiem dvieļu žāvētājiem. Vannas istabā papildu komfortam ir uzstādīta elektriski apsildāmā grīda.

Trīs istabu dzīvokļu cena 91 500 €.


Divu istabu dzīvokļu piedāvājums:

“Tuvidu” ēku piektajos stāvos pieejami pēdējie seši divu istabu dzīvokļi. Dzīvokļa plānojumu veido viesistaba, kas apvienota ar virtuves zonu,  viena guļamistaba un ar santehniku aprīkota vannas istaba. Dzīvokļa 9 kvadrātmetrus plašā terase sasniedzama gan no viesistabas, gan arī guļamistabas.

Divu istabu dzīvokļu cena 79 500 €

Pārdošanā pieejams viens profesionāļu iekārtots trīs istabu dzīvoklis tūlītējai dzīvošanai:

74,6 kvadrātmetrus lielais dzīvoklis, kura platībā ietilpst 9 kvadrātmetrus plašs balkons, atrodas ēkas pirmajā stāvā. Tas būs piemērots ģimenei ar vienu vai diviem bērniem.

Dzīvoklis ir pilnībā mēbelēts un aprīkots ar visu nepieciešamo tūlītējai dzīvošanai. Sākot no zobu birstēm, galda piederumiem un sīkākajās niansēs pārdomātiem interjera aksesuāriem līdz pat iebūvētai virtuves iekārtai.

Pilnībā aprīkotā dzīvokļa cena 110 000€ (cenā iekļauta 1 virszemes autostāvvieta).

Izvēlies savu jauno dzīvokli jau tagad!