Toggle navigation Tuvidi
Close navigation

Tuvidi @ Facebook

Estera DEVELOPMENT

Estera DEVELOPMENT

Ziņas

Nenokavē, vēl tikai 10 mājīgi dzīvokļi! Pērkot dzīvokli, dāvana 1500 € vērtībā.

Nenokavē, vēl tikai 10 mājīgi dzīvokļi! Pērkot dzīvokli, dāvana 1500 € vērtībā.

Jaunajā dzīvokļu projektā Tuvidi, Baložos, pārdošanā pieejami vēl 10 mājīgi dzīvokļi un Tu vari kādu no tiem saukt par savām jaunajām mājām.

Pērc dzīvokli Tuvidos un no nekustamo īpašumu attīstītāja Estera Development saņem dāvanu 1500 € vērtībā!* Dāvanu izvēlies Tu – IKEA dāvanu karti jaunā mājokļa iekārtošanai, RD Electronics dāvanu karti jaunās elektrotehnikas iegādei vai 1500 € atlaidi Tuvidu dzīvokļa iegādei.

Tuvidos šobrīd pieejami pēdējie divu un trīs istabu dzīvokļi, kuru priekšrocība ir vairāk nekā 8 kvadrātmetrus plašās terases, kas izmantojamas kā atsevišķa dzīves telpa dažādu ieceru īstenošanai.

Trīs istabu dzīvokļi ir lielisks risinājums tiem, kuriem budžets ļauj iegādāties divu istabu dzīvokli, taču funkcionalitātes ziņā nepieciešamas trīs istabas. Trīs istabu dzīvokļa cena ir 93 500 €. Lai padarītu iekārtošanās procesu jaunajā mājoklī vēl ātrāku un ērtāku, Tev ir iespēja iegādāties trīs istabu dzīvokli ar jau iebūvētu virtuves iekārtu un tehniku par 95 000 €. Virtuves zonu veido iebūvētas virtuves mēbeles un jau uzstādīta sadzīves tehnika - ledusskapis, cepeškrāsns, indukcijas plīts, tvaika nosūcējs un trauku mazgājamā mašīna.

Tuvidu piektajā stāvā skaistu skatu cienītājus gaida pēdējie trīs divu istabu dzīvokļi. Dzīvokļa plānojumu veido viesistaba, kas apvienota ar virtuves zonu,  viena guļamistaba un ar santehniku aprīkota vannas istaba. Divu istabu dzīvokļa cena ir 80 000 € un divu istabu dzīvokļa cena ar iebūvētu virtuves iekārtu un tehniku 81 500 €

Tuvidi ir dzīvesvieta tiem, kuriem ikdienā ir būtiska dabas klātesamība un vienlaikus svarīgs pulsējošā Rīgas centra tuvums. Iedzīvotājiem pieejams viss ikdienā nepieciešamais – blakus atrodas Baložu vidusskola un bērnudārzs, pāris minūšu gājiena attālumā ir pārtikas un sadzīves preču veikali, sabiedriskā transporta pieturvieta, bibliotēka un kultūras nams. Baložu pilsētas teritorijā ir daudz priežu meži, kuros doties garās pastaigās, nodoties aktīvajai atpūtai svaigā gaisā, izvest pastaigā savu četrkājaino draugu un baudīt meža veltes.


Nāc ciemos un izvēlies savu jauno mājvietu!

*Akcija spēkā, veicot Tuvidu dzīvokļa pirkumu līdz 31.01.2020.