Toggle navigation Tuvidi
Close navigation

Tuvidi @ Facebook

Estera DEVELOPMENT

Estera DEVELOPMENT

Ziņas

Pēdējie 10 dzīvokļi!

Pēdējie 10 dzīvokļi!

Mūsdienīgais dzīvokļu projekts Tuvidi pavisam drīz būs pilnībā apdzīvots. Šobrīd Tuvidos pieejami vēl pēdējie 10 dzīvokļi, taču līdz ar īpašā Vasaras un Rudens piedāvājuma (iespēju iegādāties dzīvokli ar iebūvētu virtuvi un tehniku) stāšanos spēkā pārdošanā pieejamo dzīvokļu skaits arvien straujāk turpina samazinās. Nepalaid garām iespēju, jo Tu vēl vari pagūt pievienoties draudzīgajiem Tuvidu iedzīvotājiem un dzīvot dabas ieskautā dzīvesvietā Baložos.


Tuvidos pieejami divu un trīs istabu dzīvokļi ar vairāk nekā 8 kvadrātmetrus plašām terasēm. No septembra klientiem ir iespēja iegādāties dzīvokli ar jau iebūvētu virtuvi un tehniku - ledusskapi, cepeškrāsni, indukcijas plīti, tvaika nosūcēju un trauku mazgājamo mašīnu. Tumšu antracīta krāsas vai gaišu smilškrāsas virtuvi – izvēlies Tu!

Divu istabu dzīvokļi atrodas Tuvidu ēku 5. stāvos. No tiem izbaudīsi ainaviskus skatus uz blakus esošo priežu mežu un ik vakara krāšņajiem saulrietiem. Pērc divu istabu dzīvokli Tuvidos par 80000€ vai divu istabu dzīvokli ar jau iebūvētu virtuvi un tehniku par 81500€.

Tuvidu trīs istabu dzīvoklis būs  lielisks risinājums tiem, kuriem budžets ļauj iegādāties divu istabu dzīvokli, taču funkcionalitātes ziņā nepieciešamas trīs istabas. Pērc trīs istabu dzīvokli Tuvidos par 93500€ vai trīs istabu dzīvokli ar virtuvi un tehniku par 95 000€.

Lai apskatītu pieejamos dzīvokļus un uzzinātu vairāk par projektu, dzīvokļiem un to iegādes iespējām, sazinies ar Arco Real Estate nekustamo īpašumu aģentēm Elīnu vai Gunu un vienojies par sava jaunā dzīvokļa apskati.