Toggle navigation Tuvidi
Close navigation

Tuvidi @ Facebook

Estera DEVELOPMENT

Estera DEVELOPMENT

Ziņas

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās

Svētki atnāk katru gadu, bet pirmie Ziemassvētki jaunās mājās ir īpaši, jo viss ir jauns un nebijis. Ir daudz prieka, bet arī satraukuma, lēmumu un bažu – kur vislabāk nolikt eglīti, kā izdekorēt balkonu, vai iecerētajām lampiņu virtenēm vads sniegsies līdz rozetei, kā saklāt svētku galdu, kā cep jaunā cepeškrāsns, vai dekorēt arī guļamistabu, un, galvenais, - kā iesaistīt ģimeni, lai prieks būtu visiem.

Šogad patīkamais satraukums virmoTuvidos, kur savus jaunos mājokļus iekārto un Ziemassvēkiem gatavojas pirmie iedzīvotāji. Padomus par mājokļa iekārtošanu sniedz BrandEleven interjera arhitekte Guna Akona, Ziemassvētku noskaņās radot arī jauno Tuvidi paraugdzīvokli. 

Mājas dekorēšana var būt pakāpeniska, kad dienu pēc dienas telpas piepildās ar lietām, kas vairo svētku sajūtu. Tas palīdz noskaņoties un mazina pirmssvētku stresu, kad pēdējā brīdī jāspēj izdarīt viss.

Lai rezultāts būtu baudāms un pašam būtu vieglāk izdarīt izvēles, pirms dekorēšanas uzsākšanas būtu labi izdomāt dažas vadlīnijas, piemēram, galveno krāsu kombināciju vai izvēlēties kādu īpašu stilu. Tāpat vēlams izlemt, vai lampiņas būs ar siltu vai vēsu gaismu, krāsainas vai vienā tonī.

Šos principus pēc tam var attiecināt uz visu dzīvokli kopumā vai arī veidot katru telpu atsevišķi.

Ziemassvētku mājas dekors būtībā sastāv no 2 daļām – galvenā daļa, kas veidos pamatu svētku sajūtai arī turpmākajos gados un viss spožais, priecīgais un krāsainais, kas svētkus īpašus darīs tieši šogad. Šis dalījums arī varētu labi kalpot par kritēriju, izvērtējot katras lietas kvalitātes un cenas attiecību.

Protams, visīpašākās ir pašu rokām gatavotās dekorācijas. Te var dot vaļu izdomai, improvizācijai un katra paša izjūtai par svētkiem, jo vērtīgāks par jebkuru svētku dekoru ir prieks, to visu domājot, radot, burot un veidojot.

Iedvesmas bagātu svētku gaidīšanas laiku!

P.S. Lai nākošgad svētku sajūta atlidotu laicīgi, pēc svētkiem janvāra pirmajās nedēļās šī gada dekorācijas var sakārtot kastēs. Tad svētki varēs sākties jau brīdī, kad atveras kastes...

Pievienojies Tuvidi iedzīvotājiem un jau nākamos svētkus sagaidi savās jaunajās mājās.