Toggle navigation Tuvidi
Close navigation

Tuvidi @ Facebook

Estera DEVELOPMENT

Estera DEVELOPMENT

Ziņas

Rudens mājīgums uz tava balkona

Rudens mājīgums uz tava balkona

Klienti par vienu no būtiskākajām jaunā dzīvokļu projekta Tuvidi priekšrocībām atzīst plašos balkonus un terases, kuras nereti paši nosauc par atsevišķu dzīves telpu. Starp citu, savus jaunos mājokļus un to balkonus/ terases sāk apdzīvot pirmie Tuvidi iedzīvotāji.

Par to, kā efektīvi izmantot balkona platību stāstījām vasaras noskaņu iedvesmotajā rakstā DZĪVE UZ BALKONA, taču nu klāt rudens, tādēļ Tuvidi ir sagatavojuši padomus tiem, kuri grib izbaudīt saulainās rudens dienas sava dzīvokļa ārtelpā.

Sāc ar siltuma nodrošināšanu
Dienām paliekot arvien vēsākām, parūpējies par to, lai pirms došanās uz balkona esi pietiekami silti saģērbies. Izveido sev siltu “migu”, apklājot balkona krēslus ar segām, plediem un spilveniem – tā, lai būtu pēc iespējas ērtāka un patīkamāka uzturēšanās ārtelpā. Ar siltas tējas krūzi rokās, labu mūziku vai lasāmvielu izbaudi spirdzinošo rudens gaisu.


Vairāk gaismas
Uzlabo balkona apgaismojumu, vienlaikus radot uz tā mājīgāku atmosfēru. Sveces – lielisks veids kā piešķirt nokrāsu vakara stundām un parūpēties par savu un līdzcilvēku labsajūtu. Pēc saspringtas darba dienas pulsējošajā pilsētas centrā atpūties uz sava balkona vai terases sveču gaismā. Noskaņas radīšanai vari izmantot arī gaismu virtenes un laternas – viss atkarīgs no vakara “formāta” un noskaņojuma. Katrs Tuvidu balkons ir aprīkots ar elektrības izvadu, kas ļauj īstenot visdažādākās ieceres arī ārpus iekštelpām.


Rudens veltes
Rudens klātbūtni un sajūtu paspilgtini ar veltēm, kuras kalpos gan kā gardi krājumi ziemai, gan kā košs un smaržīgs balkona akcents. Ķirbji un ābolu kastes ļaus priecāties par rudens bagāto ražu. Pievilcīgākam skatam izvēlies pītus grozus, kuros līdz pirmajam salam uzglabāt ābolus.


Izbaudi gadalaiku nestās pārmaiņas un pielāgo tām savu dzīvesvietu. Plašo balkonu izmantošanas iespējas un priekšrocības izbaudi kādā no Tuvidu dzīvokļiem, izvēlies savu jauno mājokli jau tagad.