Toggle navigation Tuvidi
Close navigation

Tuvidi @ Facebook

Estera DEVELOPMENT

Estera DEVELOPMENT

Ziņas

Savas jaunās mājvietas sāk apdzīvot pirmie Tuvidi iedzīvotāji

Savas jaunās mājvietas sāk apdzīvot pirmie Tuvidi iedzīvotāji

Tuvidi ir nekustamo īpašumu attīstītāja Estera Development realizētais dzīvokļu projekts Baložos. Mājīgie un funkcionālie dzīvokļi ar plašajiem balkoniem/terasēm, stratēģiski izdevīgā atrašanās vieta 20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra, izglītības iestāžu tuvums un dabas klātesamība ir daži no iemesliem, kādēļ cilvēki ir izvēlējušies Tuvidi par savu jauno dzīvesvietu.

Abām Tuvidi ēkām ir pieci stāvi un kopā tajās atrodas 90 dzīvokļi, no kuriem liela daļa jau tiek pamazām apdzīvota. Pirmie Tuvidi iedzīvotāji iekārto savas dzīves vietas, iepazīst jaunos kaimiņus un izbauda dzīvi Pierīgas dabas ielokā. Pārdošanā šobrīd pieejami vēl 40 dzīvokļi, no kuriem viens ir pilnībā aprīkots (mēbelēts) trīsistabu paraugdzīvoklis tūlītējai dzīvošanai.
Tuvidi piešķirts C klases energosertifikāts, kas ir trešā augstākā klase, kura tiek piešķirta, ja enerģijas patēriņa novērtējums pārsniedz 60  kilovatstundas uz kvadrātmetru gadā, bet nepārsniedz 80 kilovatstundas uz kvadrātmetru gadā. Tuvidi vidējais apkures patēriņš ir 66,59 kWh/m2, kamēr vidējais daudzdzīvokļu dzīvojamo māju apkures patēriņš ir aptuveni 2 reizes lielāks – 139,34 kWh/m2 (E klase). Augstā energoefektivitāte būs ieguvums Tuvidi iedzīvotājiem, jo apkures sezonā par apkuri būs jāmaksā mazāk.Pievienojies Tuvidi iedzīvotājiem un izvēlies savu jauno dzīvokli jau 24. novembrī - Tuvidi atvērto durvju dienā! Kopā ar ARCO REAL ESTATE nekustamo īpašumu aģentiem iepazīsti jauno projektu un uzzini vairāk par tā priekšrocībām. Uz tikšanos Tuvidi atvērto durvju dienā 24. novembrī no plkst. 11.00 līdz 16.00!

 

Līdz ar Tuvidi nodošanu ekspluatācijā abām ēkām piešķirta jauna adrese – Mežaparka iela 1 un 3. Ņem vērā, ka Tuvidi varēs sasniegt, navigācijā ierakstot iepriekšējo adresi - Skolas iela 10 vai 16, Baloži.

*Atvērto durvju dienā tiks fotografēts. Pasākuma laikā uzņemtie foto materiāli tiks izmantoti publicitātes un mārketinga vajadzībām.