Toggle navigation Tuvidi
Close navigation

Tuvidi @ Facebook

Estera DEVELOPMENT

Estera DEVELOPMENT

Ziņas

Tavas ģimenes 3 istabu dzīvokļa iekārtojums par 11 200 eiro!

Tavas ģimenes 3 istabu dzīvokļa iekārtojums par 11 200 eiro!

Plānojot efektīvu mājokļa iekārtojumu, kur svarīgs dizaina, funkcionalitātes un izmaksu līdzsvars, neizbēgami nākas domāt par IKEA. Pats IKEA to sauc par demokrātisko dizainu, kura pamatā ir tādas vērtības kā kvalitāte, forma, zema cena, funkcionalitāte un ilgtspēja.

Nekustamo īpašumu attīstītājs Estera Development savos līdz šim attīstītajos projektos realizējis paraugdzīvokļus, kuru iekārtojumu, galvenokārt, veido dizaina un izmaksu ziņā rūpīgi piemeklētas IKEA preces. Viens no jaunākajiem veikumiem ir 3 istabu paraugdzīvoklis projektā Tuvidi. Par mūsdienīgu un pieejamu dzīvokļa iekārtojumu Tuvidos stāsta Brandeleven interjera arhitekte Guna Akona.

Tuvidu dzīvokļi ar savu pārdomāto plānojumu ir atbilstoša vide, kur IKEA filozofiju pārbaudīt darbībā. Vai tiešām IKEA zina mūsu paradumus un ir gatavi risināt mūsu vajadzības? Un ko darīt, ja tomēr tiecamies uz perfekciju vai vēlamies ko pavisam atšķirīgu?

Tuvidu 3 istabu paraugdzīvoklis pamatā ir iekārtots ar IKEA iegādātām lietām, tās papildinot ar atšķirīgiem akcentiem un dažām individuāli izgatavotām mēbeļu daļām, lai viss būtu pēc iespējas funkcionāli.

Uzsākot jauna mājokļa iekārtošanu, ir milzīgs kārdinājums beidzot iegādāties visas tās smukās, sen kārotās, skaistās bildēs redzētās mēbeles un mājlietas, bet nereti aizmirstas padomāt, kā tas viss izskatīsies un sadzīvos kopā.

Mājokļa interjeru pamatā veido 3 kārtas:

Pirmā pamata kārta ir telpu apdare, t.i. sienu krāsa, grīdas materiāls, durvis, vannas istabas flīzējums u.tml., ko, iegādājoties jaunu dzīvokli, mēs parasti labprāt nemainītu. Vienmēr priecē, ja attīstītāja vīzija par gaumīgu un mājīgu interjeru sakrīt ar jaunā īpašnieka iecerēm. Tuvidu dzīvokļos sienas ir silti baltas, visām dzīvojamajām telpām ir vienādas koka izskata lamināta grīdas un kā kontrastējošs akcents, kuram piestāv jebkura krāsa un stils, bet vienlaicīgi ir ļoti praktisks no kopšanas viedokļa, ir tumši pelēkās durvis un grīdlīstes.

Nākošais līmenis, kas no jaunā dzīvokļa īpašnieka prasa plānotus ieguldījumus, ir mēbeles. Tā kā dzīve rit uz priekšu, bērni aug un mode mainās, bet mēbeles mēs pērkam uz ilgāku laiku, parasti iesaku par šo līmeni domāt konceptuāli – vienota krāsu un materiālu kombinācija (Tuvidu dzīvoklim tā ir zilpelēkie toņi + balts + gaišs koka finierējums) un funkcionāls stils, kur IKEA piedāvājums ir ļoti piemērots. Lai apmēbelētu Tuvidi 3 istabu dzīvokli un tā plašo balkonu, iztērējām aptuveni 11 200 eiro.

Interjera daļa, kur ļaut vaļu šī brīža noskaņām, modei un krāsu priekam, ir aksesuāri. Piemēram, Tuvidu bērnistabā, kur dzīvo zinātkārs bērnudārznieks ar savu mazo brālīti, kā interjera akcenti ir izmantota gaiši zaļā krāsa un izteiksmīgās ģimenes mīluļa - kaķa bildes.

Iespējams, puikām paaugoties, istabas iemītnieku intereses un gaume mainīsies, bet nomainot lampas kupolus, spilvendrānas un bildes pie sienas, istabas raksturs mainīsies un atkal būs aktuāls. Tuvidi paraugdzīvokļa mājīguma sajūtu rada dažādi interjera aksesuāri, aizkari un trauki, kuru budžets ir 5300 eiro.

Drēbju skapji, ko var iegādāties IKEA, ir ļoti funkcionāli, papildināmi ar dažādu iekšējo iekārtojumu un plašu durvju izvēli, kas pēc būtības ir vienīgā skapja detaļa, kas ietekmē interjeru. Bet vienmēr gadās, ka standartizēto skapju izmērs nu nekādi neatbilst nišai, kurā paredzēts to ievietot. Šī ir tā vieta, kur nepieciešams individuāls risinājums, pasūtot galdniecībā skapja daļu precīzi atbilstošu atlikušajam nišas izmēram. Praktiski ir šo skapja daļu atstāt bez durvīm vai durvju izskatu izvēlēties redzami atšķirīgu, jo darbnīcā izgatavot tieši tādas pašas durvis kā IKEA ražotnē ir tuvu neiespējami. Nišai atbilstošais drēbju skapis Tuvidi guļamistabā maksāja 541.20 eiro.

Balkona mēbelēm ir svarīgi, lai tās būtu izturīgas pret klimata ietekmi, lietu un sauli, kā arī ērtas, ko veiksmīgi risina dažādi spilventiņi. Vasaras sezonā mājīgumu nenoliedzami rada zaļi augi un ziedošas puķes, tikai jārēķinās, ka tas prasīs regulāru kopšanu. Tuvidi 7m2 lielo balkonu apmēbelējām par aptuveni 650.00 eiro.

Iekārtojot jauno dzīvokli jauki būtu atcerēties arī par ģimenes mīluli, ieplānojot tam vietu gan ēšanai, gan gulēšanai, kā arī izvēlēties atbilstošas viesistabas mīkstās mēbeles. Īstā kaķa bļodiņa ir gan funkcionāla, gan pieskaņota interjeram.

Pieejamākie jaunie 3 istabu dzīvokļi tikai 20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra. Izvēlies arī tu savas ģimenes jauno mājokli Tuvidos!