Toggle navigation Tuvidi
Close navigation

Tuvidi @ Facebook

Estera DEVELOPMENT

Estera DEVELOPMENT

Ziņas

Tuvidos pieejami vēl tikai 7 dzīvokļi – izvēlies savējo Atvērto durvju dienā!

Tuvidos pieejami vēl tikai 7 dzīvokļi – izvēlies savējo Atvērto durvju dienā!

Jaunajā dzīvokļu projektā Tuvidi pārdošanā pieejami vairs tikai 7 mājīgi dzīvokļi, kurus Tev būs iespēja apskatīt Atvērto durvju dienas maratonā, kas norisināsies 29. februārī no plkst. 11.00 līdz 16.00. Ar Tuvidu priekšrocībām un brīvajiem dzīvokļiem Tevi iepazīstinās Arco Real Estate nekustamo īpašumu aģentes. Nepalaid garām iespēju pievienoties draudzīgiem kaimiņiem un iegādāties mūsdienīgu, funkcionālu un ļoti mājīgu dzīvokli dabas ielokā, Baložos.

Tuvidos pieejami mūsdienīgi un funkcionāli divu un trīs istabu dzīvokļi ar plašām terasēm un logiem, kas vērsti uz rietumiem un austrumiem. Jauno projektu novērtēs tie, kuriem ikdienā svarīgs kā galvaspilsētas tuvums un tās ērta sasniedzamība, tā arī dabas klātesamība. Rīgas pilsētas centrs atrodas 20 minūšu brauciena attālumā un tas ir ērti sasniedzams gan ar automašīnu, gan sabiedrisko transportu – 23. autobusu un  mikroautobusu. Un ne tikai tā – vairāki Tuvidu iedzīvotāji ikdienā labprāt pārvietojas ar velosipēdu, mērojot arī lielākus attālumus.  Tā arī Tuvidi iedzīvotāji var izbaudīt un novērtēt priekšrocības, dzīvojot pie dabas. Katra dzīvokļa logi vērsti arī uz blakus esošo priežu mežu, kas ik dienas priecē ar savu krāšņo daudzveidību laikapstākļu ietekmē.

Iedzīvotājiem pieejams viss ikdienā nepieciešamais – blakus Tuvidiem atrodas Baložu vidusskola un bērnudārzs, pāris minūšu gājiena attālumā ir pārtikas un sadzīves preču veikaliņi, sabiedriskā transporta pieturvieta, bibliotēka un kultūras nams. Baložu pilsētas teritorijā ir daudz priežu meži, kuros doties garās pastaigās, nodoties aktīvajai atpūtai svaigā gaisā, rīkot piknikus, izvest pastaigā savu četrkājaino draugu un baudīt meža veltes. 

Šobrīd Tuvidos pieejami vēl tikai divi divu istabu dzīvokļi par 80 000 €. Divu istabu dzīvokļi atrodas Tuvidu 5. stāvā. No tiem izbaudīsi ainaviskus skatus uz blakus esošo priežu mežu un ik vakara krāšņajiem saulrietiem. Dzīvokļus papildina privātā ārtelpa jeb 9 kvadrātmetrus plaša terase dzīves baudīšanai.

Trīs istabu dzīvokļi izvietoti Tuvidu 4. stāvos. Trīs istabu dzīvokļi ir lielisks risinājums tiem, kuriem budžets ļauj iegādāties divu istabu dzīvokli, taču funkcionalitātes ziņā nepieciešamas trīs istabas. Trīs istabu dzīvokļa cena ir 93 500 €. Lai padarītu iekārtošanās procesu jaunajā mājoklī vēl ātrāku un ērtāku, Tev ir iespēja iegādāties trīs istabu dzīvokli ar jau iebūvētu virtuves iekārtu un tehniku par 95 000 €. Virtuves zonu veido iebūvētas virtuves mēbeles un jau uzstādīta sadzīves tehnika - ledusskapis, cepeškrāsns, indukcijas plīts, tvaika nosūcējs un trauku mazgājamā mašīna.

Nepalaid garām iespēju - nāc uz Atvērto durvju dienu, apskati pēdējos Tuvidu dzīvokļus, uzdod visus interesējošos jautājumus Arco Real Estate nekustamo īpašumu aģentēm un izvēlies savu jauno mājvietu!